Kemalettin mah. Şadırvan Sk. No:33 Çorlu/Tekirdağ

Çorlu Hakkımızda

Hakkımızda

Gökmen Spot ; Çorlu'da spot ve ikinci el eşya alım satım alanında faaliyet göstermektedir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Satmak İstediğiniz Eşyaların Fotoğrafını, whatsapp üzerinden bize gönderin. Eşyalarınıza fiyat verelim. Satın Almak İstediğiniz Eşyaların Fotoğrafını, Whatsapdan size gönderelim. Beğenirseniz, sizi mağazamıza davet ederiz. Hiç Kullanılmamış Sıfır Eşyaları Hem Satın Alıyor, Hem de Satışını Yapıyoruz. Kullanılmış İkinci El Eşyaları Hem Satın Alıyor, Hem de Satışını Yapıyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Hizmetlerimiz Arasında;
ikinci el mobilya, ikinci el televizyon, ikinci el beyaz eşya, ikinci el kanepe, ikinci el buzdolabı, ikinci el koltuk, ikinci el gardrop, ikinci el masa sandalye, ikinci el koltuk takımı, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el bulaşık makinesi, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el ofis mobilyaları, ikinci el bahçe mobilyaları, ikinci el yatak odası, ikinci el halı yolluk, ikinci el baza yatak ile diğer tüm ürünlerin alım satımı yer almaktadır.